TECHNOLOGIE

Żyjemy obecnie w dobie informacji przekazywanych w formie obrazu np. spotu lub filmu relkamowego, realizacji LIVE wydarzenia lub porzez stream. Proscreen zapewnia technologiczne wsparcie multimedialne tego typu wydarzeń, które pozwoli Państwu na zaprezentowanie i dotarcie do jak największej liczby odbiorców.  Nasze doświadczenie wsparte najnowszym sprzętem multimedialnym gwarancją Państwa sukcesu – zapraszamy do współpracy.

MONITORY BEZSZWOWE

VIDEOWALL

Ściany wizyjne są doskonałym rozwiązaniem do obsługi eventów firmowych, stoisk targowych, kampanii reklamowych, sympozjów i jako element scenografii w studiu telewizyjnym.

CZYTAJ WIĘCEJ

EKRANY DIODOWE

TELEBIMY LED

Ekrany diodowe są doskonałym nośnikiem reklamowym do zastosowań zewnętrznych, które zapewniają dużą powierzchnią wyświetlanego obrazu. Telebimy bazujące na technologii LED sprawdzają się znakomicie w silnym świetle dziennym zapewniając obserwującym odpowiednią czytelność obrazu nawet z dużej odległości.

CZYTAJ WIĘCEJ

PROJEKTORY MULTIMEDIALNE

PROJEKTORY

Projektory multimedialne w połączeniu z dużymi ekranami projekcyjnymi pozwalają na wyświetanie obrazu na dużej powierzchni, co czyni je idealnym nośnikiem na konferecjach i kongresach. Mogą być uzupełnieniem dla telebimu głównego złożonego z monitorów bezszwowych jako ekrany boczne na których wyświetlane są obrazy z kamer .

CZYTAJ WIĘCEJ

STREAMING VIDEO

MONITORY, EKRANY, KAMERY, STREAMING

Produkcje telewizyjne oparte są o najnowsze rozwiązania multimedialne, które mają na celu zaskoczyć widza ciekawą i niebanalną scenografią. Realizacje te można zobaczyć w programach rozrywkowych, sportowych lub informacyjnych. Mamy w swojej ofercie rozwiązania gwarantujące odpowiednią oprawę multimedialną.

CZYTAJ WIĘCEJ