TELEBIM DIODOWY

Ekrany diodowe są doskonałym nośnikiem reklamowym do zastosowań zewnętrznych, które zapewniają dużą powierzchnią wyświetlanego obrazu. Telebimy bazujące na technologii LED sprawdzają się znakomicie w silnym świetle dziennym zapewniając obserwującym odpowiednią czytelność obrazu nawet z dużej odległości. Wysoka jasność oraz bardzo dobry kontrast to nie jedyne parametry, które powinny spełniać systemy zewnętrzne. Bardzo istotnym jest również rozdzielczość, przeliczana zwykle na odległość pomiędzy pikselami, czyli raster.

Form przekazywania informacji jest naprawdę dużo. Ale czy każda z nich jest w stu procentach skuteczna? Plakat nie każdego zainteresuje , a otrzymana ulotka prawdopodobnie wyląduje w koszu. Jednym z najefektywniejszym nośników informacji masowej, dzięki któremu Nasz przekaz z pewnością dotrze do szerokiego grona odbiorców są telebimy. Do korzystania z innowacyjnych rozwiązań Proscreen  zachęcamy wszystkich poszukujących skutecznego źródła reklamy. Telebimy w odróżnieniu od bilbordów, banerów czy tablic umożliwiają ruchomą formę przekazu. Kolorowy i dynamiczny obraz przyciąga wzrok i uwagę, przez co  jest zdecydowanie lepiej przyswajany i zapamiętywany przez odbiorców. Wszyscy Ci,  którzy zdecydują się skorzystać z rozwiązań proponowanych przez naszą firmę zyskają wielu nowych klientów. Telebimy i prezentowana na nich informacja zwiększają rozpoznawalność marki, przyczyniają się do wzrostu sprzedaży reklamowanego produktu i w konsekwencji do jego sukcesu rynkowego. Jak widzimy, ekrany diodowe dają naprawdę wiele możliwości. Rozwiązania Proscreen idealnie sprawdzają się zarówno we wnętrzach, jak i na świeżym powietrzu w świetle dziennym. Telebimy diodowe posiadają bardzo dobry kontrast oraz rozdzielczość, dlatego  prezentowany na nich obraz jest czytelny nawet z dużej odległości. Proscreen  dostarcza innowacyjne rozwiązania, które spełnią Państwa wszelkie oczekiwania!

Nowoczesne i innowacyjne systemy multimedialne Proscreen ułatwią Państwu również organizację różnego rodzaju imprez firmowych. Każde wydarzenie, niezależnie od tego czy jest to szkolenie dla pracowników, spotkanie integracyjne  czy firmowy event, dzięki technologiom Proscreen zyska na prestiżu i na długo pozostanie w pamięci uczestników. Ekrany wizyjne oferowane przez firmę bardzo często stosowane są  podczas pokazów mody. Dzięki nim prezentacja nowych kolekcji przybiera interesującą formę, a widzowie są nią autentycznie zainteresowani.  Logo wyświetlone na ekranie podczas pokazu, to dla projektantów najlepszy sposób zaprezentowania się szerszej publiczności. Profesjonalne systemy wizualizacji wielkoformatowej dostarczane przez  Proscreen znajdują bardzo wiele zastosowań. Bez ich użycia praktycznie niemożliwe staje się profesjonalne zorganizowanie konferencji i kongresów. Są to spotkania, podczas  których wsparcie multimedialne jest niezbędne. Obrazy prezentowane na ekranach multimedialnych pozwalają na lepsze przyswajanie omawianego tematu.

Proponujemy Państwu wynajem i sprzedaż ekranów diodowych tzw. telebimów:

  • wewnętrznych P3, P4, P6
  • zewnętrznych P10 lub P16 z virtual pixel.

Osoby zainteresowane zakupem telebimu prosimy o kontakt: biuro(at)proscreen.pl
Osoby zainteresowane wypożyczeniem telebimu prosimy o kontakt:  telebim(at)telebim.com.pl

Najnowszy Ekran LED P5 INDOOR - OUTDOOR
Najnowszy Ekran LED P5 INDOOR - OUTDOOR - rozdzielczość
Najnowszy Ekran LED P5 INDOOR - OUTDOOR - pixel pitch
Najnowszy Ekran LED P5 INDOOR - OUTDOOR - Jasność
Najnowszy Ekran LED P5 INDOOR - OUTDOOR - Waga
Najnowszy Ekran LED P5 INDOOR - OUTDOOR - Pobór prądu
Najnowszy Ekran LED P5 INDOOR - OUTDOOR - Wymiary

Możliwe ustawienie ekranów o różnych kształtach i rozmiarach

Najnowszy Ekran LED P5 INDOOR - OUTDOOR - MOżliwe ustawienie
Najnowszy Ekran LED P5 INDOOR - OUTDOOR - MOżliwe ustawienie
Najnowszy Ekran LED P5 INDOOR - OUTDOOR - MOżliwe ustawienie
Najnowszy Ekran LED P5 INDOOR - OUTDOOR - MOżliwe ustawienie